Gospodarstwo pszczelarskie nr. idnt: 056828325

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Sale!
  Bestsellery

  Naturalny Nektarowy Miód z Facelii z Mazowsza

  22.90 45.90 
  400 g
  1100 g
  Clear
  Wybierz opcje

  Miód Faceliowy
  Nektarowy miód z facelii ma niespotykany smak i aromat. Charakteryzuje się jasno żółtą barwą w formie płynnej, a po krystalizacji przybiera biało-kremowy kolor. Ze względu na jego delikatność i orzeźwiający charakter uwielbiają go dzieci. Miód z kwiatów facelii w odróżnieniu do innych miodów kwiatowych, ma jasną barwę. Co ciekawe zależy ona głównie, od gleby na jakiej rośnie facelia. Jeśli rośnie na słabej glebie, miód będzie ciemniejszy. Aby uzyskać w pasiece zielonkawą bądź żółtą barwę miodu, musi on powstać tylko z kwiatów facelii, które rosną na dobrych glebach.

 • Sale! miód-gryczany
  Bestsellery

  Naturalny Miód Gryczany z Mazowsza

  19.90 45.90 
  400 g
  1100 g
  Clear
  Wybierz opcje

  Miód gryczany uważany jest za najzdrowszy ze wszystkich miodów występujących w Polsce. Pozyskuje się go z gryki, czyli rośliny jednorocznej z rodziny rdestowatych. Gryka zwyczajna kwitnie od lipca do sierpnia i jest uznawana za miododajną roślinę leczniczą.

  W smaku różni się od tradycyjnych miodów. Miód gryczany się kocha bądź od niego stroni. Budzi zachwyt smakoszy za przełamywanie smaków, idealnie sprawdza się w kuchni. Dzieciom raczej nie przypadnie do gustu.

 • Sale! miod-lipowy
  Bestsellery

  Miód lipowy z Rodzinej pasieki z Mazowsza

  25.90 44.90 
  400 g
  1100 g
  Clear
  Wybierz opcje

  Miód lipowy uważany jest za najcenniejszy z miodów nektarowych, natomiast sama lipa uchodzi za najlepszy surowiec w pszczelarstwie. Miód lipowy powstaje z pyłków kwiatów lipy i tak jak napar z samych kwiatów, posiada on te same niezwykłe właściwości zdrowotne, które doceniali już nasi przodkowie.Miód lipowy zbiera się na początku lipca w czasie kwitnięcia lipy.

 • Sale! miod-rzepakowy-kremowany
  Bestsellery

  Naturalny Miód Rzepakowy Kremowany z Mazowsza

  19.90 41.90 
  400 g
  1100 g
  Clear
  Wybierz opcje

  Miód rzepakowego to jasny, delikatny miód o kremowej konsystencji, która nie zmienia się z biegiem czasu.  Jest jednym z pierwszych miodów. Pszczoły zaczynają produkcje miodu wiosną na przełomie kwietnia i maja. Zbiory przypadają na koniec maja/ początek czerwca. Miód rzepakowy jest w naszym kraju jednym z najbardziej dostępnych ale też jednym z najbardziej lubianych i najchętniej kupowanym. Jako miód wczesnowiosenny jest niezastąpiony do łagodzenia objawów alergii na pyłki rzepaku – wprowadzony do diety i stosowany regularnie przez cały rok pozwala łatwiej znieść kolejne okresy kwitnienia.

 • Sale! miod-wielokwiatowy
  Bestsellery

  Miód wielokwiatowy z Mazowsza

  19.90 42.90 
  400 g
  1100 g
  Clear
  Wybierz opcje

  Jest jednym z ulubionych miodów Polaków, a powstaje na bazie nektarów zebranych przez pszczoły z różnych roślin miododajnych. W zależności od pory zbiorów, a także kwiatów rosnących w danej okolicy, może mieć różny smak i kolor. Wiosenny jest jaśniejszy i łagodniejszy, letni ciemniejszy i ma bardziej intensywny zapach, jest też słodszy.

Koszyk
Scroll to Top